WhatsApp
Yükleniyor...

Windows 11 Pro Lisans

Dijital Lisans Ömür boyu Güncelleme alır Online Sipariş ve Tahsilat

Anasayfa Paketler Windows 11 Pro Lisans

Dijital Lisans nedir ve neden ucuz ?

Ürünleirmiz Dijital lisansdır,ucuz olmasının sebebide budur.Peki Dijital Lisans nedir ? Dijital lisans ülkemizde yeni yeni yaygınlaşsada avrupa ülkelerinde çok önceleri

kullanılan bir ürün anahtarıdır.Ürün anahtarı numaralardan oluşur windows üretir bunları ve binlerce ürün anahtarını üretmesi dakikalarını alır peki size vereceğimiz bir ürün anahtarı saniyeler içinde üretiliyorsa nekadar pahalı olabilir ki ? Başka yerlerde kutu ile satılanlar neden pahalı diyorsanız eğer!onun için koca fabrikalar,işçiler,vergi,elektrik,kargo,üretim aletleri vs. gibi onlarca zahmet ve para gerekli o yüzden aslında eskiden olan kutulu,cd/dvdli lisanslar çokta pahalı değildi okadar maliyete rağmen ama artık teknoliji çağındayız herşeyde olduğu gibi bunda da çağ gelişime uğradı.Eskiden bilgisayarlar her evde yok iken şimdi her evde birden fazla var ve o kutulu windows lisanslar eskiden zaten çok az çıkıyordu,ihtiyaç azdı yani ama şimdi ihtiyaç çok olduğundan dünya dijital lisanslara döndü yani sadece windows değil bir çok firma artık maliyei azaltmak için bu şekilde çalışmaya başladı.O yüzden gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz.

Windows 11 Pro 

Eşsiz tasarımı ve özellikleriyle en yeni Windows deneyimini yaşayın.

Bugüne kadarki en iyi Windows

Windows 11 Pro ile en yeni ve güncel Windows deneyimini yaşayabilirsiniz. Windows 11 ile harika işler, eskisinden daha hızlı ve kolay.

Farklı bakış açısı kazandırır.

Windows 11, hayallerinizin peşinden gidebileceğiniz konforlu bir çalışma alanı sunar. Yenilenen tasarımıyla Başlat menüsünden birçok uygulama ve özelliğe erişiminiz için yeni yollar vardır. Windows 11 ile düşündüklerinizi gerçekleştirmeniz ve içerik üretmeniz çok konforlu.

Verimliliğinizi en üst düzeye çıkarın

Windows içindeki tutturma, düzenleme ve çoklu masaüstü gibi birçok araca erişim, basit ve düzenli arayüz ile kolayca gezinin.

Daha üretken

Yeni yerleşim özellikleri ve masaüstleri ile aradığınız tüm uygulamalara basit bir şekilde ulaşırsınız. Kendinize özgü yerleşim tasarımlarıyla daha üretken olabilirsiniz.

Mükemmel oyun deneyimi

Windows 11, geliştirilmiş grafik özellikleri ile gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor. Bu maceraya hemen başla!

Microsoft Store ile sizin içerikleriniz

Microsoft Edge ve ihtiyacınız olan birçok uygulama ile haber akışlarını ve eğlence içeriklerini takip edebilir ve erişim sağlayabilirsiniz.

 

 

Kurulum Talimatları

KURULUM;

  1. Ürünü satın alın.
  2. Satın aldığınıza dair onay mesajı tarafınıza gönderilir.
  3. Siparişiniz alındı mailinden sonra, ürünleriniz mail adresinize gönderilir.
  4. Size gönderilen mailde kurulum linkleri ve lisans bilgileri bulunmaktadır.

ÖNEMLİ;

  • Orjinal Microsoft Onaylı Lisanstır.
  • En Son Sürüm Retail Lisans Anahtarıdır.
  • 32 Bit / 64 Bit Windows 11 Pro işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz.
  • Ürünler tek Pc içindir ve süresizdir.
  • Format sonrası kullanabilir ve güncelleştirmeleri yükleyebilirsiniz.
Dijital Lisans

Ömür boyu

Güncelleme alır

Online Sipariş ve Tahsilat
Windows 11 Pro Sürümü

32 ve 64 bit

Teknik destek

Orjinal Lisans