WhatsApp
Yükleniyor...

Canva EDU Öğrenci Paketi

öğrenci paketi Tamamen PRO özellikleri açıktır. Yalnızca tanımlanan hesapta kullanılır. Online Sipariş ve Tahsilat

Anasayfa Paketler Canva EDU Öğrenci Paketi

Ders çalışmak sitresli değil artık canva ile!


Ders çalışmak sitresli, zevksiz ve hayal gücünü körelten bir şey olmaktan çıkıyor. Canva ile çalışma notlarını yaşama geçirebilir, öğrenim süreçlerinizi geliştirebilir ve öğrenirken eğlenebilirsiniz!

Projelerinizi görsel olarak yönetmek ve ayrıntıları birbirine bağlamak amacıyla geliştirilmiş zihin haritalarıyla çalışmalarınızı planlayın ve yüksek detaylı interaktif şablonlarımızı kullanarak başkalarıyla işbirliği yapın.

Takvimler, kompozisyon düzenleri ve tabii ki lüzumlu verileri hatırlamanıza yardımcı olacak bilgi kartları ile dersleri ve etüdleri en iyi şekilde yürütün!

Canva'da eş güdümlü çalışın
İşbirliğini teşvik eden özelliklerle donatılmıştır; nerede olursanız olun, çalışma kümelarınızı yönetebilir ve bütün küme projelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşte ismim ismim rehberimiz!

Sunumlar


Grubunuza ya da sınıfınıza ne sunarsanız sunun gereksiniminiz olan herşeyi size sağlarız. Canlı olarak (şahsen ya da sanal) sunum yapılabilir ya da sunumunuzu kayda alıp paylaşabilirsiniz. Kendi benzersiz dokunuşlarınızı eklemeniz amacıyla ücretsiz, kaliteli şablonlardan meydana gelen olağanüstü bir koleksiyona sahibiz.

Sununuzu PowerPoint’e indirebilir, hem de erişmeyi daha da basitleştirmek amacıyla duyarlı bir internet sitesi olarak yayınlayabilirsiniz.

Kurulum Talimatları

KURULUM;

  1. Satın Al veya iletişime geçin
  2. Lisans bilgileri size iletilir
  3. veya mail adresinize tanımlanır.
öğrenci paketi

Tamamen PRO özellikleri açıktır.

Yalnızca tanımlanan hesapta kullanılır.

Online Sipariş ve Tahsilat
Devredilemez veya paylaşılamaz.

Kendi hesabınıza tanımlanır.

Ömür Boyu kullanabilirsiniz.

Online Sipariş ve Tahsilat
Ekleme Tarihi: 23 Mart 2022, 22:57
Kategori:
Etiketler: