WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

VATAN DİJİTAL MEDYA DANIŞMANLIĞI 

Hakkımızda

Bu sözleşme 28.02.2022 tarihinde güncellenmiştir.

Vatan Web

Vatan Web temelleri 2008 yılında bilişim sektöründe bilgisayar ve çevre birimleri satışı ile 9 yıl sizlere hizmet verdikten sonra 2017 yılında Dijital Medyaya giriş yapmıştır.5 Yıldır bu sektörde E-ticaret,Web Tasarım,hosting,sosyal medya ve dijital ürün satışları ile her gün kendini geliştiren ve teknoloji çağına uyum sağlayan firmamız sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

Dijital platformlarda tüm işlemleri gerçekleştirebilecek düzeyde bulunan Vatanweb.net, her zaman bu işleyişiyle ön plana çıkan bir markadır. Bu evrede en profesyonel desteği sağlamakta olup, müşterilerinin tam olarak zevklerini yansıtabilecekleri biçimde de varlık gösterebilmektedir. Alan adları, hostingler, sunucular, web tasarım ve sosyal medya konularının her birine ağırlık vermektedir. Bundan dolayı sektörde adından fazlasıyla söz ettiren ve buna bağlı olarak geniş referanslarıyla ne kadar etkili bir çalışma ortaya koyduğunu da kanıtlayan bir yapıda kalmaya da devam etmektedir. Buna bağlı olarak da kullanıcılarının tam olarak istedikleri hizmetleri elde etmelerinde de ön planda yer alan bir firma olarak görülebilmektedir.

Vatan Web Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım işlemlerinin her zaman orijinal ve ilgi çekici fikirlere bağlı olarak hayata geçirilmesine yönelik faaliyet göstermesi Vatan Web tarafından önemsenen konular arasında yer almaktadır. Web tasarım faaliyetleri esnasında tüm tarayıcılarla uyumlu, esnek, kolaylıkla yönetilebilir ve yeni trendlere uygun bir biçimde hareket etmektedir. Aynı zamanda da herkesin fazlasıyla ilgisini çekebilecek öğelere de bu görsel dizaynlar içerisinde yer verebilmektedir.

Vatanweb.net kadrosunda tamamen deneyimli ve profesyonel ekip arkadaşları bulunduğundan dolayı bu süreç en uygun seviyelerde ortaya çıkabilecek türde olmaktadır. Bu işleyişiyle de herkesin tam da istediği gibi bir sonuca ulaşmaları noktasında da müşterilerine gereken şartları sağlayabilecek biçimde varlık göstermektedir.

Vatan Web SEO Hizmetleri

Vatan Web sadece tek bir alanda çalışma yapmayarak, aynı zamanda farklı girişimlerde de bulunmaktadır. Web sitelerinin arama motorlarına uygun hale gelebilmesi ve arama motoru listelerinde üst sıralarda yer alabilmesi adına profesyonel bir destek vermektedir. SEO adı altındaki çalışmalarını da kusursuz bir halde tamamlamaktadır.

Düzenli işlemleri hayata geçirmesinin yanı sıra müşterilere karşı şeffaf ve rapor sağlayabilecek düzeyde hareket etmesi bakımından Vatanweb.net, en doğru seçimler arasında yer almaktadır. Buna bağlı olarak da tam da istenen kriterlerde web sitelerini yükseltebilecektir. Sitelerin daha yüksek ziyaretçi kitlelerine ve organik trafiklere sahip olması açısından da son derecede etkili bir işleyiş içinde olduğunu gösterecektir.

Vatan Web Grafik Tasarım

Reklam faaliyetlerinin yanı sıra herhangi bir düzenleme faaliyetinde de Vatanweb.net, en doğru seçimler arasında destek vermektedir. Logo tasarım ya da sayfa düzenleme gibi konular içerisinde en özgün fikirleri yansıtma ve yaratma noktasında ne kadar etkin bir tavır takındığını da gösterebilmektedir. Bu noktada da grafik tasarım işlemlerinde de tam olarak beklenenleri karşılayabilecektir.

Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet arayışında olanlar için Vatan Web, verilecek olan en doğru karar niteliğindedir. Buna bağlı olarak dijital mecralarda herhangi bir hizmete gerek duyanlar için en uygun kriterleri bünyesinde barındırmaktadır. Her zaman bu şekilde hareket ettiğinden ötürü de en uygun şartları sağlamaktadır.

Vatan Web Sosyal Medya

Günümüzün vazgeçilmez platformu sosyal medya hesaplarınız için bütün hizmetleri sunan Vatan Web ekibi,sizler için instagram,twitter,facebook,youtube ve tiktok gibi bir çok sosyal medya mecralarında danışmanlık,kitle büyütme ve yönetme gibi hizmetler sunmaktadır.

Her bütçeye ve hedef kitlesine göre fiyat avantajları sunan Vatanweb.net sitesi sizler için en doğru analizi yaparak ve raporlar hazırlayarak işlerinizi gerçekleştirir. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan ekibimiz sizler için en iyisini sunmaya odaklanmıştır.

Vatan Web Dijital Medya

Hayatımızda Artık herşeyin dijitalleştiğini ve fiziki bir çok şeyin dijitale dönüştüğünü görüyoruz. Çoğu işlerimizi online dijital ortamda halleder hale geldik ve bütün ihtiyaçlarımızı buralardan karşılıyoruz. Bilgisayarda kullandığınız programlarınız için dijital lisanslar,eğitim almak istediğiniz siteler için lisanslar ve ihtiyacınız olan bütün dijital kodlarınızı sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra birçok dijital hizmetlerinizi karşılayabilecek güce sahip olan Vatanweb.net sitemizi ziyaret edebilir,sayamadığımız bir çok dijital hizmetlerimize gözatabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ön planda olup fiyatlarımız ona göre piyasanın altındadır.

Vatan Web Reklam

Artık çağ teknoloji çağı ve sektörlerin birçok alternatifleri bulunmaktadır peki bunların arasında siz sesinizi nasıl duyuracaksınız ? Tabi ki  Vatanweb.net ekibi ile; Sizlerin kişisel hesaplarınızı veya sitelerinizi,firmanızı,ürünlerinizi herkese tanıtabiliriz. Reklam paketlerimizden sosyal medyada,youtube de video,web sitelerinde , tv reklamlarında istediğiniz yerde ve istediğiniz kitleyi seçebilirsiniz.

Belirli bir bölge seçerek sadece o bölgede reklamınızı yayınlayabiliriz,Cinsiyet seçimi belirterek sadece bayan ve erkek olarak seçim yapabilirsiniz. Sesinizi tam istediğiniz gibi,istediğiniz bölgeye ve kişilere ulaştırabilirsiniz.Hem vakit kaybından hemde yüksek ücretlerden kurtulmuş olursunuz.

Vatanweb.Net | Dijital Medya Danışmanlığı