WhatsApp
Yükleniyor...

Apkbayisi.com

Apk indirme sitesi
Anasayfa Apkbayisi.com

Günümüzde cep telefonu ve tabletlere çeşitli uygulamalar indirme gereği duyuyoruz.Akıllı telefonlarımız ile neredeyse artık her şey basitleşti, uygulamalar ile herşeyi yapar hale geldik. Fakat bazen cep telefonları veya tabletlerde sorunlar çıkabiliyor. Google Play uygulaması çalışmıyor bazı cihazlarda veya herhangi bir dosyanın silinmesinden dolayı ne yazık ki Play store sitesine bağlanamıyoruz ve uygulamaları indiremiyoruz.

Bir çok yerde Uygulama indiremiyorum, Google Play”a giremiyorum, Play Store çalışmıyor gibi yardıma ihtiyaç duyulduğunu gördüm. Ayrıca bazı android ve ios uygulamaları Google Play Store”de yok çünkü geliştiricisi yüklememiş, Google kabul etmemiş, o yüzden storede bulunmuyor işte tam bu sırada sitemiz apkbayisi.com devreye giriyor.

Google Play”den indiremediğiniz veya bulamadığınız, appstoreden bulamadığınız, cihazınızın sore uygulaması hata veriyorsa appbayisi.com sitemizden istediğiniz uygulamayı veya oyunu indirebilir rahatlıkla cihazına kurup işlerinizi halledebilirsiniz,oyunlarınızı büyük bir zevkle oynayabilirsiniz.